Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Bulgartiw

Laptop do 1200 zl na raty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję laptopa do 1200 zł (będę brał na raty). Laptop będzie wykorzystywany do przeglądania Internetu, oglądania filmów na YT czy zalukaj. Do tej pory moją uwagę przykuł Kiano Slimnote 15.6 HDD. Czy coś w tej cenie jest wartego zakupu? Dodam, że laptop musi mieć wbudowany dysk twardy min 500 GB. Odpadają urządzenia używane i poleasingowe Za wszelkie odpowiedzi dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze w tej cenie nie będzie dużej różnicy. Kup po prostu taki jaki ci się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bierz najgorszego nowego badziewia jakie jest dostępne, zwróć raczej uwagę na laptopy poleasingowe  w dobrym stanie i z dobrego źródła. Podlinkowałem Ci taniekomputery.pl bo mam do nich zaufanie, kupujemy do firmy i jest naprawdę ok. Kupując profesjonalny lekko używany laptop podziałasz na nim spokojnie kilka lat bez dokładek, najtańsze marketówki rozlatują się na gwarancji, a tych gwarancji nikt nie uznaje. Szczerze Ci radzę poczytaj o tym sobie i zrób dobre rozeznanie, bo warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Autor wspomniał że poleasingowe go nie interesują.

Sprawdź ofertę SFERIS.pl, oferują przepakowane laptopy, nieużywane, tyle że w nieoryginalnych pudełkach. Gwarancja sklepu 2 lata.

Np.  HP 15-BS051OD, procek i3 7 generacja, 4 GB Ram, dysk 1 TB.

Ewentualnie taki 2w1 Dell Inspiron I15-5578P1T4T, z matrycą FullHD, jako jedyny w tej cenie, dotykowa matryca, ale specyfikacja nieco gorsza od tego HP-ka.

Edytowane przez HoneyBee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi