Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
smieszek

Praca

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem członkiem zarządy firmy programistycznej w której ciągle brakuję rąk do pracy. Szef kazał mi coś z tym zrobić więc zaczęłam się rozglądać za pracownikami zza wschodniej granicy, Trafiłam na https://visaandwork.pl i wyczytałam że pomagają polskim firmą w zatrudnieniu ich. Czy waszym zdaniem powinnam nawiązać z nimi współpracę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno bardzo waznym elementemw  poszukwianiu nowej pracy jest dobrze zrobione cv. Ale teraz sa mozliwosci. Ja  zrobilem swoje w kreatorze szybkiecv. I zwrocilo uwagę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście jest sporo ofert o pracę dla programistów, to zawód gdzie nie trudno znaleźć pracę i można w najlepszych ofertach przebierać. Na pewno ta zasługuje na uwagę https://www.aplikuj.pl/oferta/424229/programista-c-wdrozeniowiec-umowa-o-prace-zorius-pl#backto=%2Fszukaj%2F%3Fz%3D102 i ogólnie na aplikuj polecam przeglądać jak szukacie. Z różnych miejsc oferty, zawsze dobre warunki pracy i prosta aplikacja online. Dobre CV oczywiście trzeba stworzyć, samo wykształcenie to może być za mało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Co chwilę tak naprawdę pojawiają się nowe oferty pracy i też sama natknęłam się ostatnio na https://www.randstad.pl/program-stazowy/#  . W końcu sporo dobrego się o tej firmie mówi no i mam też znajomą która tam pracuje i zawsze zachwala miejsce swojej pracy. Pensja i benefity są ważne, także spróbuje swoich sił a co tam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...