Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Ariana28

Mieszkania od dewelopera?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam. Ja kupiłem też mieszkanie od dewelopera, ale postanowiłem kupic apartament Lubicz w miejscowości Rowy. Udało mi się kupić to mieszkanie w świetnej lokalizacji i w dobrej cenie. Teraz mam zamiar je wykończyć i zacząć na nim zarabiać poprzez wynajem krótkoterminowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie kupować od deweloperów - mają do zaoferowania o wiele więcej niż konkurencja. Na stronie http://www.ventana.pl/domy-i-rezydencje/ascot/ jest mnóstwo ofert w okolicy Warszawy i naprawdę warto jest się rozeznać, ponieważ są one zupełnie inne niż wszystkie. Oczywiście polecam domki - są o wiele fajniejsze od bloków ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również zdecydowałem się na nowe mieszkanie od dewelopera. Kupiłem apartament Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy. dzięki temu zostałem właścicielem świetnie zlokalizowanego mieszkania, które będzie idealnym pod wynajem. Zamierzam trochę na nim zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie tak nad morzem zamieszkać, też bym chciała, widziałam nawet bardzo fajne osiedle Atala w Gdańsku, położone tylko kilkaset metrów od Zatoki, z mieszkań widać morze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...