Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
pawel220

Wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie kochani, niedługo udam się na "mały" bo 2-3 dniowy urlopik, chciałbym skorzystać 1 raz w życiu z jakiegoś spa http://www.hotelcrocus.pl/spa , jakieś kąpiele w soli może termy, masaże? Może uderzyć w tatry? Był ktoś, poleca ktoś smile.png? Chcę wypocząć i trochę odciągnąć się od tej chorej rzeczywistości pogoni...

Edytowane przez pawel220

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjazd za granicę wiąże się z obrotem zagranicznej waluty. Często przywozimy też gotówkę ze sobą, na jakiś początek, część z nas ma także ze sobą kartę. Wiadomo jak to za granicą bywa płatność kartą często jest obwarowana różnymi dodatkowymi opłatami. Warto przed podróżą na wakacje czy do pracy zapoznać się z różnymi metodami jak w najmniej uciążliwy sposób posługiwać się tam funduszami. Na pewno pomocna w tym okaże się strona pieniadzezagranica.pl. Ja już poczytałem kilka artykułów stamtąd i muszę przyznać, że okazały się bardzo pomocne! 1.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W te wakacje być może uda mi się wyjechać do Zakopanego. Na wakacje zagraniczne nie ma czasu. Mój wakacyjny urlop do zaledwie 3-4 dni więc spędzę je w Polsce. Góry mają swój urok nawet latem kiedy to można rowerem przemierzać szlaki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o wakacje to ja preferuje hotele nad morzem. Nad Bałtykiem wcale nie jest tak drogo, a jednak w hotelu jest dużo wyższy standard niż na przykład w pokojach gościnnych :) Ja co roku szukam noclegów na https://nadmorze.pl/hotele-nad-morzem i zawsze jestem zadowolona, ceny są naprawdę w porządku a wybór spory. Nawet mojemu mężowi podobają się hotele, które wybieram, a to już naprawdę spory sukces! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz odpocząć to polecam Ci słowackie SPA, jest ich mnóstwo, na pewno przypasuje Ci coś do Twojego gustu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli szukasz jakiegoś dobrego hotelu ze spa, to odwiedź koniecznie Kudowę Zdrój, gdzie mają fajny hotel verde montana. My byliśmy tam własnie na zabiegach relaksacyjnych i było super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...