Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
BasiaPoz

kupię samochód

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chciałabym szybko kupić samochód, ponieważ mój został zniszczony w wypadku. Poszukuję jakiejś strony internetowej z ogłoszeniami tego typu. Czy zna ktoś jakąś? z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Portali z ogłoszeniami motoryzacyjnymi jest multum, regionalne i ogólnopolskie. Ale może to dobry moment na zakup nowego auta? Zobacz np. wyprzedaże renault http://renault.dyszkiewicz.pl/ , gdyby nie to, ze wziąłem niedawno leasing na firmę, sam bym się pokusił o nabycie Ranault Kadjar z wysokim rabatem. Jeśli nie jesteś przekonany do marki albo modelu możesz odbyć niezobowiązującą jazdę próbną. W każdym bądź razie kupujesz samochód z pierwszej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście najlepiej szukać na stronach sprawdzonych, chociaż wiadomo że auta nie kupuje się w ciemno, trzeba go zobaczyć przed zakupem, zrobić jazdę próbną. To i tak oferta zostanie zweryfikowana. Obyśmy tylko na uczciwych sprzedawców trafiali. A po zakupie czas na wybór ubezpieczenia. Niby sprawa prosta a jednak, ofert sporo, jest w czym wybierać. I na co patrzeć? Polecam zajrzeć na tą stronę https://ranking-oc-ac.pl/ najlepsze ubezpieczenie samochodu można z pomocą tego rankingu znaleźć. Sprawdzone na kilku autach już, lepszych ofert jak pokazują tutaj nie ma nigdzie. Wszystkie warte uwagi firmy współpracują i dbają o to by pokazywała ich porównywarka jak najwyżej - dzięki temu ceny są naprawdę korzystne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jak już kupisz auto to ja polecam ci je ubezpieczyć dodatkowo, AC wykupić. W tym https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/ac artykule dokładnie piszą o tym jak ono działa, kiedy warto je mieć, ja mam i nie raz już korzystałam, dostawałam z niego odszkodowanie za zdarzenia losowe które uszkadzały auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...