Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
rosa65

Leki przez internet?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ogólnie jestem zwolenniczka zakupu jednak w aptece stacjonarnej :D Po pierwsze masz preparat od ręki a po drugie farmaceuta zawsze cos doradzi :) Ja tak swego czasu bedac po jakis syrop dla dziecka zgadalam sie z farmaceutka o moich problemach z jelitami i ta odrazu zaproponowala mi Inteste na poprawe ich perystaltyki... Sprobowalam, kupilam i ciesze sie ze jej posluchalam :) przez neta napewno bym nie zamowila bo nie wiedzialabym co kupic i co jest faktycznie skuteczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie rzeczy najlepiej wyselekcjonować pod względem opinii. W ten sposób będziesz pewny na co wydajesz pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem zdarzy mi się kupić jakieś witaminy i suplementy, ale to musi być już wcześniej sprawdzona apteka internetowa, która cieszy się dobrą opinia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jakoś nie lubię kupować leków przez internet wolę wybrać się do apteki stacjonarnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jakoś nie lubię kupować leków przez internet wolę wybrać się do apteki stacjonarnej.

Ale tutaj nie ma się czego bać - skład leków nie zmienia się co dwa tygodnie. Więc jak ktoś kupuje np leki przeciwbólowe, żele, maść czy też witaminy. Bez problemu można nabyć te produkty aptekach, jedną z tańszych jest z pewnością https://www.aptekagemini.pl/group/witamina-b12 Ja jestem zdecydowanie za.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...