Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
rosa65

Niepodważalny dowód na niewierność mojej żony

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy! Od pewnego czasu, mam pewne wątpliwości dotyczące wierności mojejmałżonki. Wielbię ją z całego serca, ale niedawne wydarzenia w naszym wspólnym życiu bardzo mocno nadwyrężyły moje zaufanie do jej osobistych dążeń. Biorąc pod uwagę fakt, że jestem człowiekiem zaharowanym, często wyruszam na delegacje w dalekie rejony kraju, a czasem nawet i za granicę, przez pewny okres czasu nie ma mnie w domu. Czy sądzicie, że to wystarczający powód do tego, aby kobieta czuła się niedoceniona? Jak dotąd nie mam żadnych namacalnych dowodów na potwierdzenie mojej tezy, to tylko czyste spekulacje, choć faktycznie jakiś zupełnie nieznany mi mężczyzna zaczął się niedawno poruszać wokół naszego mieszkania i ogólnie jakoś często widuję go w okolicy mojej wybranki. W tym momencie myślę czy sprzęt szpiegowski na cokolwiek się przydadzą w mojej nieprzyjemnej sytuacji. Jestem zrozpaczony, jednak oprócz tego uważam, że spy shop warszawa pomoże mi ostatecznie zakończyć ten naglący kłopot. Z góry dziękuję wszystkim współodczuwającym za wszystkie dobre rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...