Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
jerzy45

ogrody

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz mieć uporządkowany i estetyczny ogród to warto zamontować w nim obrzeża trawnikowe. Dzięki nim można łatwo podzielić ogród na poszczególne strefy. Polskie obrzeża trawnikowe możesz zamówić na https://www.geoproduct.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Najładniejszy ogród to własny ogród. Ale w sumie w takim miejskim zobaczyłam pierwszy raz oczko wodne z prawdziwego zdarzenia. Bardzo fajnie wygląda i naprawdę ogród wiele zyskuje jak taki mały zbiornik wodny w nim mamy. Na https://www.plantica.pl/oczko-wodne/ znajdziecie wszystko co do takiego oczka może być potrzebne. W tym sklepie można śmiało zamawiać, mają najlepsze ceny a kurierem dostarczą wszędzie wszystkie produkty z oferty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja mój ogród dopiero pomału urządzam, niedawno się przeprowadziłam do nowego domu i zajęłam się nim, teraz wybieram meble jakie zamówić. Tutaj https://oltre.pl/fotel-technorattan spodobał mi się fotel ogrodowy, a że jest wykonany z odpornego na uszkodzenia materiału to tym bardziej go zamówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kolega pytał o parki, a nie o meble ogrodowe...

We Wrocławiu na pewno polecam Ogrody japońskie, a tak ogólnie o polecam zahaczyć o Ogrody Kapias jak będziesz na Śląsku - są cudne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Najpiękniejszy zawsze swój własny ogród. Tego jestem zdania :) Nasza tylko inicjatywa przecież jak nasz kawałek "podwórka" będzie wyglądał. Nawet malutki ogródek można pięknie urządzić. Ja kocham kwiaty i je sadzę co roku. Mam wiele roślin długoletnich, krzewów. Z racji wąskiej działki inwestuje w rośliny pnące, na  https://florexpol.eu/322-rosliny-pnace zobaczcie jakie można zasadzić w ogrodzie. W tym sklepie jak najbardziej można zamawiać sadzonki, polecam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam zbyt dużego ogrodu, no ale wszystko jakoś udało mi się poukładać, uporządkować. Największym kosztem było u mnie zrobienie ogrodzenia, ale wiadomo, że to nie są tanie rzeczy. Wyszło super, każdemu mogę polecić zrobienie sobie metalowego, stalowego ogrodzenia, Prezentuje się ono idealnie, a też będzie to wytrzymałe rozwiązanie. Na stronie https://betto.pl/ znajdziecie producenta ogrodzeń, może i też tu poszukacie czegoś dla siebie? Proponują tu chyba każdy typ ogrodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...