Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
ala35

łazienka

Rekomendowane odpowiedzi

Z farbą to w sumie nie wiem do końca jak ale najlepiej by chyba było, jakbyś sobie po prostu Alu skorzystała z oferty, która jest dostępna na stronie https://swiatlazienek.com.pl/index.php?d=szukaj&producent=199 . Chodzi o to, że sklep Świat Łazienek ma po prostu najbogatszą ofertę w zakresie nowoczesnych i prestiżowych łazienek. Osobiście mogę Ci z czystym sumieniem polecić wanny marki Heritage, które są po prostu niesamowite. Po roku użytkowania wciąż wyglądają jak nowe !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tez ostatnio się długo zastanawiałem co wybrać do łazienki, przeglądałem sporą ilość blogów na temat aranżacji , w końcu udało mi się wybrać, wszystko robiłem na spokojnie z chłodną głową, żeby nie podjąć złej decyzji. Akcesoria i wyposażenie zakupiłem tutaj: https://www.ole.pl/polka-lazienkowa-wiszaca-bisk-nord.html , udało mi sie naprawdę okazyjnie kupić u nich bardzo tanio, przez co mogę polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W łazience ja postawiłam na nowoczesny styl, płytki oraz dodatki dobierałam pasujące, również bateria łazienkowe. A zamawiałam je tutaj https://sklep.sotbe.com/  w sklepie internetowym producenta, wybór mieli duży, ceny dobre no i stylowe baterie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja moją łazienkę jak remontowałam to chciałam urządzić nowocześnie i z przepychem. Większość wyposażenia mam  od producenta https://swissliniger.pl/ którego umywalki i kabiny spodobały mi się najbardziej. Z klasą, nowoczesne,  jakość bardzo dobra, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...