Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
karbon

Promocja sklepu internetowego

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna prowadzę sklep internetowy jednak nie widzę tak zadowalających efektów jak się spodziewałam zakładając go. Postanowiłam poszukać pomocy i np dziękihttps://afterweb.pl/google-adwords/google-shopping-zakupy-google/ i trafiłam na narzędzie marketingowe od Google AdWards tj. Google Shopping, które polega na wyświetlaniu w wynikach wyszukiwania produktów wraz z nazwą danego towaru, sklepu oraz ceną i zdjęciem. Warto wspomnieć,że produktu te wyświetlane są w atrakcyjnych miejscach w wyszukiwarce dzięki czemu trafiają do szerokiego grona odbiorców. Ktoś z Was korzystał z tego rodzaju narzędzia marketingowego i mógłby powiedzieć jak efekty po zastosowaniu tej promocji?

Edytowane przez karbon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś zna jakiś dobry sklep internetowy gdzie kupie odzywke

mass mutant w dobrej cenie? Potrzebuje przytyć i zyskać znowu formę, bo niestety, ale spadłem na wadze...

bede wdzieczny za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hmm a moim zdaniem najlepszą promocją dla firmy jest po prostu porządny towar. Ludzie sami potem pocztą pantoflową mówią znajomym gdzie kupili dany produkt- i jeśli jest dobry to go polecają :) Ja tak miałam z meblami do mojej restauracji. Koleżanka z zaprzyjaźnionej kawiarni poleciła mi zajrzeć na https://dominova.com.pl/stoly-do-restauracji w poszukiwaniu stołów do mojego lokalu. Tak też zrobiłam i znalazłam tam moje wymarzone stoliki! Zamówiłam i teraz cieszę się ich widokiem w mojej restauracji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jest to na pewno trudne i kosztowne, ale warto się tego podjąć, bo sporo osób korzysta obecnie ze sklepów internetowych. Sam zamawiam różnego rodzaju rzeczy ze sklepu http://www.aksotronik.com.pl/, gdzie można znaleźć wiele elementów elektronicznych. Jeśli ktoś lubi majsterkować to polecam tam zajrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W promocji sklepu internetowego orcz takiej reklamy ważny jest także newsletter do klientów. To tam informujesz o najnowszych promocjach. nowym towarze i innych ważnych rzeczach. założ sobie konto na http://emu-mail.pl stamtąd można wysyłać takie zbiorcze wiadomości mailowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...