Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Elion

Koszulki wykonane sitodrukiem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy ktoś może drukował tkoszulki metodą sitodruku? Polecacie? Jakie macie wrażenia? Bo sam zastanawiam się nad wydrukowaniem kilku wzorów na koszulkach mojego własnego projektu.

Czy jest opcja na przykład zastosowania farby świecącej w ciemności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem to jest taka mozliwośc aczkolwiek będzie Cię to kosztowało trochę więcej niż jakbyś zamawiał zwyczajna farbę

https://www.reflect.pl/rodzaje-farb-specjalnych-w-sitodruku.html

No i taka koszulka musi byc wcześniej w dzień naświetlona aby potem się świeciła w nocy. Nie wiem tylko czy będzie Ci się opłacało drukowanie pojedynczych sztuk wzoru. W przypadku sitodruku jest to drogie Sitodruk najbardziej opłaca się w sytuacji kiedy drukujesz wieksze partie odzieży. Wtedy jest to rzeczywiście opłacalne. Ale przy jednej czy dwóch nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, że wykonanie takich koszulec to ciekawa opcja. Wcale nie trzeba wykonywać większych partii, są firmy które produkują dużo mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, że wykonanie takich koszulec to ciekawa opcja. Wcale nie trzeba wykonywać większych partii, są firmy które produkują dużo mniejsze.

Raczej nie sitodrukiem. Jest to forma drukowania, która opłaca sie jedynie przy dużej ilości wydruków. Nikt Ci nie wydrukuje jednej czy dwóch koszulek. No moze w sumie wydrukuje ale będziesz musiał poświęcić na to o wiele więcej kasy. O wiele lepszy w takim przypadku jest:

termotransfer

ewentualnie sublimacja

Odzież reklamowa jest wizytówką każdej firmy: http://biznesowy123.pl/odziez-reklamowa-wizytowka-firmy/

Tak wiec przy wyborze sposobu druku kierowałbym sie jakością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

farba uv bądź fluoroscencyjna zapewe nie będzie stabilna przy metodzie sitodruku, użyłbym innej metody w takim wypadku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...