Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
GaMeR_x

Najlepsze gry i konsole!

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszam do sklepu 4console.pl, w którym znajdziecie najlepsze gry na wszelkiego rodzaju konsole oraz PC, a także konsole oraz mnóstwo świetnych akcesoriów. Wszystko to w najatrakcyjniejszych cenach na rynku! Ponadto za zapisanie się do newslettera otrzymacie dożywotnie 2% rabatu na wszystkie produkty cool.png Zachęcam również do odwiedzenia facebook'a, ponieważ na fanpage'u 4console.pl trwa aktualnie mikołajkowy konkurs, w którym do wygrania są wspaniałe nagrody! biggrin.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to są angielskie sklepy. w każdym razie nie polskie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3, Dark Souls 2, Cała seria Uncharted :) Na Ps4 oczywiście. Na Ps3 The last of US

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam RPG dlatego bardzo lubię pograć w Diablo III. Wiele wspaniałych godzin spędziłem w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza giera to GTA V, zwłaszcza na PS4. Dobra cenka jest teraz na nią, tutaj za 145 zł.

Widzimy się on-line! ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gta 5 super gierka :) Fajnie się gra szczególnie na konsoli :) Polecam rownież Horizon Zero Down i Far Cry

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Wiedźmin 3 , a z nowości polecam Kingdom Come Deliverance super symulator średniowiecznego rycerza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie polski wiedzmin 3 dziki gon :) czuje ze bedzie to gra ponadczasowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszymi grami jak do tej pory są wszystkie Fallout-y :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie póki co wiedźmin 3 - ma naprawdę dobry end game - chyba najlepszy jaki dotychczas widziałem w grach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o PS4, to moim zdaniem króluje parę gier. Przede wszystkim niedawno wypuszczona na rynek FIFA19, wszyscy także czekają już na nową grę od CD Projekt Red - Cyberpunka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2019 o 09:54, PiotrekSkalski123 napisał:

Hejo! A znacie jakieś miejsce, gdzie można znaleźć gry w promocyjnej cenie? Będę wdzięczny!

Sklep sferis.pl ma często przeceny na gierki cyfrowe jak i zwykłe boxy. Plusem jest mega szybka wysyłka cyfrówek, do 15 minut. Warto śledzić ich ofertę TUTAJ :) 

Zamówiłem sobie też u nich preorder Metro Exodus - Aurora Limited na PS4, z fartem się udało bo strasznie szybko się wyprzedawały.  Fajne gratisy dodają. Zostały jeszcze zwykłe preordery, gdzie dodawane są plakaty Metro - https://www.sferis.pl/gaming-2011?q=metro+exodus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 19 i PS4 wiadomo. Nie ma lepszego połączenia dla mnie i przyjaciel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...