Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
ThatIsPaws

ultrabook dla programisty

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, szukam ultrabooka - lekkiego i wygodnego w transporcie, z matrycą max 13.3cal

procesor minium i5 matowa matryca, co mozecie polecic? cena (do 3500)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko tak od razu napisać ale najlepiej poszukać na tym forum w wcześniejszych wątkach. Wybór na rynku jest ogromny więc w takiej cenie coś znajdziesz. Ja bym proponował coś z Dell`a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Dell Inspiron 5370 https://www.x-kom.pl/p/393456-notebook-laptop-133-dell-inspiron-5370-i5-8250u-8gb-256-win10-r530-fhd.html za 3 249 zł

Intel Core i5-8250U (4 rdzenie, od 1.6 GHz do 3.4 GHz, 6MB cache)

8 GB (SO-DIMM DDR4, 2133MHz)

256 GB SSD M.2

Windows 10 Home PL

Aluminiowa obudowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Windowsem pomyśl o ThingPad a z OS X MacBook Air. Ja na Macu programuje gry (wiadomo nie są one pokroju Wiedźmina 3) i sobie chwale. Wiem, może zalać mnie teraz

fala nienawiści, bo Apple ale prawda jest taka, że szukasz sprzętu pod siebie i pytanie do jakiego rodzaju programowania potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli zależy Ci na jak najmniej awaryjnym ulrabooku to polecam wybrać coś z serii Della jak Dell Inspiron 5370 lub jeden z modeli Vostro, n plus na pewno bardzo chwalony serwis i mała awaryjność. Daj znać na co ostatecznie padł wybór, czekamy na Twoją odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi