Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Rafal80

Pytanie o odkurzacz centralny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Niedawno okazało się, że mój dwuletni syn jest uczulony na kurz. Oczywiście wywaliłem wszystkie dywany, dbamy z żoną o czystość itp. Ostatnio nawet zainteresowałem się ofertą montażu odkurzacza centralnego. Znalazłem firmę, która będzie w stanie to wykonać w dość przystępnej cenie http://elektro-klima...lne-odkurzacze/ jednakże mimo wszystko całościowy koszt to około 4 tysięcy złotych wraz z wkuciem rur w ściany itp.

Łączy się to również z kuciem ścian, późniejszym malowaniem, a w zasadzie nie wiadomo jak duży będzie efekt. Teoretycznie, cały kurz w trakcie odkurzania nie wydostaje się - wszystko leci bezpośrednio do odkurzacza do garażu. Ale czy to stanowi dużą różnicę? Jeśli ktoś ma taki odkurzacz u siebie, gorąca prośba o podzielenie się informacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że taki odkurzacz nie jest konieczny. Oczywiście jeśli masz na to pieniądze i czas to czemu nie smile.png ale ogólnie to wystarczy raczej jak będzie sprzątane, odkurzane, dziecko raczej nie musi być w sterylnym pomieszczeniu. Polecam za to różne akcesoria, które ułatwią wam sprzątanie np. stąd https://www.leifheitsklep.pl/

Edytowane przez Igusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...