Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
odblokowana

Jaki prezent?

Rekomendowane odpowiedzi

Dla swojej siostry na ostatnie urodziny podarowałam voucher nna zabieg keratynowy wykonywany za pomocą keratyny Amazon Keratin. Polecany jest osobom ze słabymi i wysuszonymi włosami, pozwala je odżywić, wygładzić i wzmocnić. Keratyna amazon keratin jest dostępna w trzech rodzajach jabłkowa, czekoladowa i winogronowa - najdłużej się trzyma i jest najsilniejsza. Po tym zabiegu włosy Karoliny stały się nie do poznania - miękkie, mocne i gładkie. Bardzo ucieszyła się z prezentu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystko zależy od osoby obdarowywanej. U mnie np ostatnio kupiliśmy w prezencie matę masującą Medivon dla mamy, która dużo czasu w pracy spędza w pozycji siedzącej. Więc wracając do domu może się zrelaksować na takiej macie. Czasami sam korzystam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No a może dla osoby która lubi gotować i jest to jej pasja kupię komplet patelni? Co wy na to? Bo tutaj https://gerlach.pl/zestaw-patelni widziałam na wyprzedaży fajne, wiem że ta osoba wspominała coś o zakupie nowych patelni więc myślę że będzie to fajna niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...