Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
marcia82

jaki telefon do 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.10.2018 o 13:50, wirtuoz napisał:

Może Oppo?

Oppo z tego co wiem to oficjalnie jeszcze nie wszedł do Polski dlatego według mnie to na ten moment będzie średnie wyjście. Według mnie trzeba poczekać aż wejdzie oficjalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wejdzie oficjalnie do Europy, to jego ceny pójdą w górę. Taka sama sytuacja była z Xiaomi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo duży wybór telefonów w tym przedziale cenowym ma ten sklep https://dragonist.pl/36-xiaomi Jest on profesjonalny, posiada wiele promocji i co najważniejsze duży wybór tabletów i smartfonów. Wszystkie są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu można kupić wymarzony model bez rujnowania budżetu. Polecam sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym postawił ma Motorole. Poczytaj sobie o tych telefonach dobry stosunek ceny do jakości. Nie przepłacasz za marke a masz sprzęt bardzo dobrej klasy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.01.2019 o 20:48, konradd napisał:

Ja bym postawił ma Motorole. Poczytaj sobie o tych telefonach dobry stosunek ceny do jakości. Nie przepłacasz za marke a masz sprzęt bardzo dobrej klasy

Ale jaką motorolę polecasz do 800 zł ? W tym przedziale cenowym najlepsza motką jest Moto G6 (Motorola ONE to już mocno ponad 900 zł), a w tej cenie można znaleźć Xioami Redmi Note 5 z dużo lepszą baterią, wyższym procesorem, większa ilościa RAM i ROM, większym ekranem Moto G6 byłoby lepszym wyborem pod kątem zdjęć, ale znowu - w tym budżecie mamy Xiaomi Mi A2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też myślę, że marka Xiaomi to bardzo dobry wybór. Wśród ich telefonów możecie wybrać bardzo solidne sprzęty za przyzwoite ceny. Wielu moich znajomych ma właśnie Xiaomi. Jeżeli stoicie przed decyzją o zakupie nowego telefonu to może jeszcze warto się wstrzymać z tym? Ja kiedyś miałam spory problem z moim i wystarczył reset do ustawień fabrycznych. Na stronce https://www.hardreset.info możecie znaleźć istrukcje do różnych modeli jak wykonac twardy reset telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi