Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
koniczynka

Pozycjonowanie stron

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam takie pytanie. Co jest najważniejsze w pozycjonowaniu stron? Według tej strony afterweb.pl/...-ostatnich-lat/ najważniejsza jest treść oraz jakość linków. Czyli rozumiem, że coraz bardziej liczy się treść, a nie ilość linków.

Edytowane przez Geo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

optymalizacja + treść + jakościowe linki + działania SM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że treści są jednym z kluczowych czynników przy pozycjonowaniu stron. Bez niej ciężko jest osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. Swoją stronę powierzyłem w ręce profesjonalistów z firmy: bauerseo.pl i jestem bardzo zadowolony. W kwestii tekstów to otrzymuję wizualizacje wdrożenia ich na stronie, przez co mogę w dowolny sposób przedstawiać swoje uwagi, co jest dla mnie bardzo cenne. Bez specjalistycznej wiedzy nie byłbym w stanie wykonać takich prac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy pozycjonowanie to dłuższa rozmowa. Na ten tematy jest wiele blogów i tematów temu poświęconych. Człowiek nie nauczy się tego w dzień, dwa czy tydzień. Istnieją specjalne agencje zajmujące się pozycjonowaniem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poycjonowanie, optymalizacja, seo, content marketing to wszystko terminy, które każdy właściciel strony musi znać.

 

Jak już wspominali przedmówcy to temat rzeka. Mało tego, to temat, który cały czas ewoluuje. Dzisiejsze standardy SEO różnią się diametralnie od tego, co miało miejsce jeszcze kilka lat temu.

 

Jeżeli chcesz o tym poczytać to spróbuj tutaj: strategiczni.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie treść i linki. Dużo o pozycjonowaniu stron masz opisane na stronie Agencji SEO SEMPIRE z Poznania - https://www.sempire.pl/

Warto pozycjonowanie zlecić doświadczonej agencji SEO, która dokładnie zaplanuje i wykona wszystkie niezbędne działania.

Edytowane przez dawu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj też, żeby najlepiej podpisywać z Agencją SEO umowę na rozliczenie ryczałtowe. Pozycjonowanie z opłatą ryczałtową ma wiele zalet - i nie chodzi tutaj tylko o korzyści dla agencji seo, ale także dla Ciebie. Przeczytaj tutaj sobie na temat tej formy rozliczenia: http://www.seoland.p...ie-ryczaltowe/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up dokładnie nie rozumiem kto wymyśli rozliczanie za efekt, czy adwokatowi płacimy za wygraną sprawę, lekarzowi jak nas uleczy?? a później ludzie narzekają że jest tak a nie inaczej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choćby nie wiem jak prosto to brzmiało nie będzie proste do zrobienia w poprawny sposób przez laika. Zatrudnienie firmy to jednak podstawa, zwłaszcza na początku kiedy nie wszystkie zawiłości ogarniamy a przydałoby się szybko wybić na tle konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest optymalizacja strony i treść na niej, potem odpowiednie linkowanie najlepiej tematyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, odkąd mojego firmowego bloga prowadzi i pisze tam artykuły zewnętrzna firma ( http://e-prom.com.pl ) to zauważyłem znaczny wzrost ruchu na stronie. Dobry content jest w stanie bardzo pomóc podczas pozycjonowania stron dlatego polecam korzystać wyłącznie z usług sprawdzonych copywriterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo się na tym znam.. Dlatego też niestety nie będę mógł pomóc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pozycjonowanie stron to ciężki orzech do zgryzienia. Próbowałem to ogarnąć, ale cały czas było coś nie tak. To chyba nie na moją głowę. Dlatego korzystam cały czas z pomocy firmy Coolbrand z Warszawy. Odkąd przejęli po mnie pałeczkę, cały czas zdobywam nowych odwiedzających. Świetna sprawa, bo prawie nic nie muszę robić. Kiedy stwierdziłem, że przydałaby mi się nowa strona internetowa, wiecie - szata graficzna, to oni również wykonali nowy projekt. Wyszło super. Dzięki temu ludzie chętniej wracają na moją stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.07.2018 o 18:43, Malejonek napisał:

Odkąd przejęli po mnie pałeczkę, cały czas zdobywam nowych odwiedzających.

 

Zdobywać nowych odwiedzających w dzisiejszym czasie zbyt mało - ruch można generować nawet sztucznie. W moim przypadku (prowadzę sklep internetowy, standardowe E-commerce), sprawdziła się dopiero kompleksowa współpraca z agencją SEO Semrevo z Poznania która świadczy dla mnie nie tylko pozycjonowanie stron internetowych ale też analitykę, konsultacje UX i marketing treści. Dopiero ich praca przyniosła mi zyski.

Edytowane przez KameliowaDama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama nie znam się na tym zbyt dobrze, ale mając problemy ze spadkiem ilości odwiedzin na stronie, a co za tym idzie spadkiem dochodów, wybrałam firmę Strategiczni.

Przeprowadzili szereg działań, który miał wpływ na pozycjonowanie mojej strony internetowej. Dzięki temu cieszę się dużą liczbą odwiedzin, a ilość nowych klientów wciąż rośnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to zdecydowanie kwestia dla specjalisty z tej dziedziny. Można sobie wiele trudności dzięki temu oszczędzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, od czego zacząć pozycjonowanie swojej strony? Jestem kompletnie raczkujący, albo nawet pełzający w tym temacie i chciałbym się dowiedzieć, jak Wy zaczynaliście. Możecie polecić jakieś konkretne rozwiązania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujące są te porady :) Dzięki wielkie, na pewno z nich skorzystam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...