Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
kolendra

jaki smartfon ?

Rekomendowane odpowiedzi

hej chcę sobie kupić smartfona, tylko niestety nie bardzo wiem jakiego i który będzie dobry. chciałbym żebyście mi pomogli w w wyborze, no i teraz pytanie czy jakaś porównywarka jest w stanie mi również pomóc w takim wyborze ? PRzykładowo taka jak ta https://komorkomat.pl/na-karte/ ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z pewnością nie ma sensu bawić się w smartfony z najniższej półki, gdyż wówczas trzeba iść na wiele kompromisów. Najlepiej wziąć pod uwagę przy zakupie coś mocniejszego, żeby aplikacje się nie zawieszały. Poza tym urządzenia z wyższej półki wyposażone są też w lepszy aparat. Możesz rozważyć np. coś takiego jak Sony Xperia XZ3

Edytowane przez Lastafa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porównywarka cen to na pewno na Ceneo jak już znajdziesz sobie model jaki Ci się podoba. Z tego co widzę bardzo popularne są telefony Huawei P9, a wcale nie kosztują wiele. Mają coraz bardziej wytrzymałe baterie a sporo modeli dodatkowo bardzo dużo pamięci. Można wiele aplikacji instalować i telefon cały czas płynnie działa. Bez zacinania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi