Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
antonow

Państwa dobre słowo o rządach Prawa i SPrawiedliwości.

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem ten temat po to aby zapoznać się z Państwa dobrym zdaniem na temat rządów partii Prawo i Sprawiedliwość. Zwracam się z uprzejmą prosbą o tylko dobre zdanie na temat poczynań tej partii. Moim zdaniem jednym z lepszych posunięć tej partii było 500+ i obniżenie wieku emerytalnego. Na plus partii zaliczę równiez ale to po wprowadzeniu darmową opiekę medyczną. A Państwo jakie plusy rządów widzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie ostatnio ta partia ponosi mniejsze lub nieco większe porażki ale na plus zapiszę ściągalnośc podatków i łatanie dziur i luk w systemie podatkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Niestety Rząd Pani Szydło poniósł kilka porażek lecz są tez pozytywy. Minus z pewnością należy się za reformę sądów i jak zwykle problemy z służbą zdrowia. Kolejny raz przekonujemy się, że Minister od spraw zdrowotnych dał plamę. Rząd Pana Morawieckiego miejmy nadzieje, upora się z kilkoma problemami i wyprowadzi służbę zdrowia na prostą. Miejmy nadzieję, też, że wyroki sądów państwowych będą wykonywane co do sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Po rządach tej partii z pewnością spodziewać się należy wielu pozytywnych efektów pracy ministrów jak i pozostałych członków partii. Dobrym posunięciem jest zapowiadane wprowadzenie 300 złotych na początek roku szkolnego dla każdego ucznia. Jest to spore zaskoczenie i z pewnością przyniesie zamierzony efekt.

Edytowane przez renutka10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...