Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
hanna270

strona www

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moj tata ma firme budowlana.Interes idzie dobrze, ale w dzisiejszych czasach wazna jest internetowa wizytowka firmy, wiec zdecydowalismy o zalozeniu strony www.Trzeba teraz znalesc profesjonalistow ktorzy

sie tym zajma.ciekawa oferte maja na http://wezom.pl/services/tworzenie-stron-internetowych ..tylko nie wiemy na co sie zdecydowac..moze Wy podpowiecie?

Edytowane przez hanna270

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli macie już stronę na pewno przyda się Wam audyt seo . Polega on na analizie wielu czynników wpływających na to aby wasza strona była widoczna w wyszukiwarce. Wiadomo, że im wyższa pozycja strony w przeglądarce tym większa skuteczność dotarcia do klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Если у вас есть сайт , но хотите обновить его, или даже создать новый, который я могу рекомендовать студию

http://wezom.pl/services/tworzenie-stron-internetowych . Она уже давно занимается разработкой веб - сайтов и делать это профессионально.

Edytowane przez KAM00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli masz trochę samo zaparcia to sam możesz stworzyć stronę www bazując na gotowych szablonach bądź zlecić stworzenie strony internetowej specjalistom. Najlepiej osobą które ogarniają SEO bo przy okazji można zrobić optymalizację. Proponuję https://e-prom.com.pl/

Edytowane przez joni01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Audyt SEO jest konieczny i od niego należy zacząć, żeby sprawdzić co trzeba poprawić i zmienić. Zobacz jak planowane są kampanie seo prowadzone przez firmę Aurora Creation . Zaczyna się od audytu. Najpierw opracowywana jest strategia, później audyt strony a dopiero wtedy przechodzi się do kampani SEO i SEM.To daje pewność, że całość działań jest przemyślana, że wykorzystane zostaną wszystkie dostępne możliwości systemu i przyniesie to oczekiwane efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To racja, do założenia i zaprojektowania strony internetowej najlepiej wynająć profesjonalistom. Stonkę mojej firmy robili http://opole.stronywww-24.pl/ i zdecydowanie mogę ich polecić! Wykonali swoją robotę bardzo profesjonalnie i wszyscy klienci chwalą moją stronę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...