Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
tymekalex91

Czy warto zamontowac cos takiego w hotelu?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Od dłuższego czasu myślę nad poprawieniem wydajności pracy w swoim mały zajeździe. Wpadłem na pomysł, żeby zainwestować w tego rodzaju niewielkie windy towarowe do przewożenia rzeczy pomiędzy kondygnacjami w budynku. Rozmyślam nad kosztem zamontowania tego typu https://ortodoncjakabaty.pl a, także jego bezawaryjnością w procesie użytkowania. Oczywiste jest, że dystrybutor będzie opisywał w samych superlatywach tego typu urządzenia i obiecywał długą, bezawaryjną pracę. Ale chciałbym zasięgnąć opinii ludzi, którzy na co dzień używają takiego rodzaju dźwigi w swojej firmie. Proszę o wypowiedź osób, które mają tego rodzaju dźwigi towarowe w swojej firmie.

Edytowane przez tymekalex91

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oprócz ceny zakupy trzeba pamietać o stałej konserwacji, która też jest kosztowna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej po prostu policzyć czy Ci się to opłaci - rachunek zysków i strat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wow to już takie skomplikowane urządzenia. Moja siostra teraz zakłada hotel, na razie jest na etapie wyposażania części gastronomicznej i ma niedługo dostać te zmywarki gastronomiczne od Winterhalter. Też się stara bardzo porządnie do tego wyposażania podejść

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...