Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
tymekalex91

Moda na naturalne preparaty

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Posiadam pytania dotyczące kosmetyków pochodzenia naturalnego jak olej laurowy. Na wielu stronach internetowych te specyfiki są opisywane jako cudowne. Są o wiele skuteczniejsze niż preparaty ze sklepów. Natomiast pojawia się pytanie czemu mydło alep nie jest używany w preparatach znanych firm? Właśnie ta rzecz nie daje mi spokoju. Czemu ogromne korporacje nie użyły tych składników do produkcji leków. Przecież w dużych firmach jest spora grupa fachowców i naukowców, którzy nie są w stanie wykorzystać takiego specyfiku jak olej laurowy. Jak sądzicie, czy rzeczywiście te naturalne kosmetyki są tak skuteczne jak piszą to na blogach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O oleju laurowym nie słyszałam. Ja kupuje olej konopny kosmetyczny z molpharmy - jest idealny do pielęgnacji całego ciała. Super sprawdza się przy AZS - odpowiedni nawilża skórę i chroni ja przed pękaniem. Dostępny jest w sklepach zielarskich więc z jego zakupem też nie ma problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście jest teraz moda na naturalne kosmetyki. No i bardzo fajnie, bo to przecież dużo zdrowsze od chemicznych substancji. Ja bardzo lubię taki naturalny preparat z firmy Łysoń Balsam Spirtiv https://lyson.com.pl/kosmetyki/1984-balsam-sportiv-bio-30ml-2059766024957.html bo rozluźnia bolące mięśnie i nadaje się do stosowania po intensywnych treningach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...