Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
olgiernuk79

Czy te kosmetyki rzeczywiscie dzialaja?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o takiego tupu preparatach leczniczych. Dokładnie mówiąc, zaciekawiły mnie kosmetyki orientalne, które są wytwarzane wg naturalnych receptur i są znacznie lepsze od tych tradycyjnych. Na jednym z blogów: http://pachnaca-kraina.pl przeczytałem, że olej arganowy ma bardzo dobre właściwości lecznicze. Produkt ten pomaga w gojeniu się ran i można go używać przy skórze trądzikowej? Mam syna, który posiada obfity trądzik i żaden z dostępnych w aptekach preparatów nie pomaga na tą chorobę. Lekarka, która go leczy doradziła zabiegi laserem IPL. Lecz koszt takiej kuracji w klinice prywatnej jest bardzo wysoka. Tak, więc poszukuje tańszej alternatywy. Czy ktoś z was miał styczność z szamponem z czarnuszki? Będę zobowiązany za wasze wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znacie jakieś sprawdzone lakiery do paznokci, takie które będą się maksymalnie długo trzymały na paznokciach bez odpryskiwania? Myślałam żeby spróbować lakierów hybrydowych, które mają takie właściwości jak opisano tutaj. Polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lakiery hybrydowe jak najbardziej , świetna sprawa. Kiedyś robiła mi koleżanka, później pożyczyłam zestaw od niej i sama sobie zrobiłam i wyszło całkiem ok. Dlatego postanowiłam kupić zestaw startowy z Semilaca, jest lampa, 5 mini lakierów i wszystko co potrzebuje do zdjęcia hybryd. Podobno NeoNail ma jeszcze dobre hybrydy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...