Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
tymekalex91

Pomozcie z wyborem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Przymierzam się do remontu mojej kuchni, która ma już swoje lata. Zastanawiam się nad wyborem odpowiednich mebli kuchennych. Nie jestem w stanie się zdecydować nad zakupem odpowiedniego stylu mebli kuchennych. Z jednej strony chcę, aby nowa kuchnia miała nowoczesny design ja na tym zdjęciu: 117.jpg - źródło: http://jfm-furniture.pl . Taki wygląd jest bardzo ciekawy, lecz nie wiem czy dobrze będzie wyglądał w mieszkaniu w bloku w starym budownictwie. Z drugiej strony pomyślałem o pójściu w coś bardziej tradycyjnego jak taki rodzaj mebli kuchennych:

126.jpg tej samej firmy co wyżej. Te rozwiązanie posiada elementy nowoczesne, lecz jest utrzymane w klasycznym charakterze. Jak sądzicie, które meble lepiej będą komponowały się do mieszkania. Również istotnym aspektem jest ich pielęgnacja. Czy nowoczesne meble kuchenne nie będą się bardziej brudziły? Proszę o wasze wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nowoczesne są trudniejsze w utrzymaniu. Bardziej klasyczne dają więcej ciepła. I niezależnie od stylu, polecam urządzić sobie wyspę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

U mnie ja meble do kuchni brałam na zamówienie, musiałam bo mam kuchnię taką że nie da się za bardzo ustawić innych mebli. Tutaj http://meblejanas.pl/ zamawiałam u tego producenta z polecenia i było warto bo kuchnia wykonana starannie z materiałów wysokiej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak remontowałam moją kuchnię to zamawiałam do niej meble internetowo i tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-kuchnie-nowoczesne-1866 mieli w dobrej cenie ładne meble nowoczesne które mi się podobały. Także wam też polecam tam właśnie zamówić. Meble są solidne i stylowe, też będziecie z nich zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...