Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego warto mieć responsywną stronę bądź sklep internetowy dostosowany do wszystkich urządzeń mobilnych???

 

 

 

Jesteśmy agencją interaktywną z kilkuletnim stażem na rynku. Wykonujemy responsywne, autorskie strony oraz sklepy internetowe z unikalnymi projektami graficznymi. Dzięki temu nasi klienci maja gwarancję niepowtarzalnego wyglądu swojej witryny.

Każda wykonana przez nas strona posiada wiele zalet. Są to między innymi:

- gwarancja responsywność – strony i sklepy przystosowane do urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety, a także laptopy i monitory o różnej rozdzielczości ekranu,

- optymalizacja strony pod kątem SEO,

- mapa Google i formularz kontaktowy,

- adresy e-mail w domenie,

- podpięcie strony do Google Analytics,

- testy prędkości ładowania strony,

- testy zgodności kodu źródłowego z aktualnymi wytycznymi Google.

 

Wszystkie strony i sklepy tworzymy w oparciu o przyjazne systemy zarządzania treścią (CMS), dzięki czemu możesz samodzielnie aktualizować treści na stronie, takie jak teksty i zdjęcia. W przypadku trudności z obsługą CMS oferujemy naszą pomoc techniczną każdemu klientowi. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne ceny oraz niedługie terminy realizacji, które zazwyczaj nie przekraczają 21 dni

 

Wszystkie wykonywane przez nas strony i sklepy mają unikalny projekt graficzny stworzony pod wytyczne klienta – nie powielamy masowych szablonów, jakie można spotkać w Internecie! Oznacza to, że klient ma gwarancję, że jego strona jest oryginalna i nie przypomina 1000 innych witryn w Sieci.

 

Nasze strony są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych i wytycznych Google, dzięki czemu są lepiej widoczne w Internecie. Oprócz wdrożenia i projektu graficznego klient otrzymuje także pakiet gratisów, między innymi domenę i serwer na rok oraz kampanię AdWords na start o wartości 350 zł! Ceny za unikalną stronę zaczynają się już od 1500 zł netto.

 

Zobacz nasze portfolio:

http://wiwi.pl/portfolio/

 

Oferujemy także inne usługi, w tym pozycjonowanie stron, tworzenie aplikacji, a także usługi graficzne i copywriterskie. Wszystkie informacje znajdziesz tutaj:

http://wiwi.pl/

 

Możesz porozmawiać z nami telefonicznie, a także spotkać się osobiście w naszym biurze:

Tel. (85) 307 01 22

ul. Henryka Sienkiewicza 1/1 lok. 102

Białystok

kontakt@wiwi.pl

 

Kilka naszych realizacji:

 

 

 

kiedy1.jpg

 

pr1.jpg

patria1.jpg

arch1.jpg

logowiwimniejsze.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...