Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
red100

Jaka dobra pralka

Rekomendowane odpowiedzi

Energooszczędna

Wsad 8kg.

Wirowanie 1200+ ( problem z pomieszczeniem do suszenia ...)

Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ten model Candy?

http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-frontu/-/catalog/10809345/cs44-1382d3-2-s

Pralka ma spory załadunek na 8 kg a pomimo to ma 47 cm grubości ( Candy robi bardzo dobre slimy)

klasa A +++

prędkość wirowania 1300 obrotów na minutę

No i oferuje program smart touch czyli kilka funkcji , ktore mogą się okazać przydatne. Jak sterowanie głosem czy tez możliwość programowania sobie dodatkowych programów prania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z żoną szukamy także pralki i zastanawiamy się nad tą Eco bouble! wygląda fajnie, duży wsad i szybkie wirowanie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem Candy po tym jak kilku znajomych poleciło mi pralke tej firmy. Firma nie jest droga ale przeglądałem sobie różne porównania w sieci i jest zwykle na jednym z górnych miejsc jeśli chodzi o pralki polecane. Dopisuję się do nich. Pralka pomimo niewysokiej ceny ma sporo programów. Nic się jak do tej pory nie popsuło. Z dwa razy wciągnęła skarpetkę ale to naprawi praktycznie każdy średnio obeznany z pralkami. Mamy mało miejsca w łazience, Candy jest wązka tak wiec pasuje do niej wymiarowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Polecam Boscha. Pakowna, niezawodna i posiada wiele dodatkowych funkcji. Więcej informacji o niej można znaleźć tutaj:

www.vaskemaskinebedstitest.com . Pozdrawam serdecznie

Edytowane przez wiki34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bosha polecam, bardzo dobre wsparcie, łatwo wymienialne i dostępne części. Nawet jak łożysko padnie to wystarczy wymienić jedną część, przy niewielkich zdolnościach manualnych można to samemu zrobić. Od 1,5 roku mam BOSCH WAT 24340 PL, świetny model, bardzo ekonomiczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...