Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
MoreXi

Gamingowy Laptop dla Siostry

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, przychodze z nie typowym temat.. Moja siostra potrzebuje gamingowe laptopa do 3,7k ^^

Obczaiłem jednen laptopek w Sferisie dokładnie chodzi o Lenovo Y50-70..

Wstawie link do tego produktu.. Jeżeli nie można linkować prosze o usunięcie go: http://www.sferis.pl/b/48714-laptop-lenovo-y50-70-59-445863-i5-4210h-156fhd-4gb-sshd1tb-gtx960m-noodd-win10-plecak-lenovo-gaming-active-17.html

Jak myslicie będzie się nadawał do grania w gry np: CS:GO? ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam obecnie ten laptop. Wygląda nieźle ale nie jestem zadowolony zbytnio z jakości obudowy ( nie jest nawet na gwarancję...). Ze swojej strony proponuję szukać czegoś wśród laptopów marki Asus....

Co do sklepu to obecnie najtańsze laptopy do gier są dostępne w sklepie rtv Euro agd

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki,h3.bhtml

W całkiem sporej promocji jest tam model Dell Inspiron 15 7559 . W sklepie jest przeceniony z 4700 na 4200 tak wiec warto jest dołozyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Mam ten laptop od niedawna, co prawda nie był kupowany w sferisie ale mogę Ci spokojnie polecić tego Lenovo. W CS spokojnie pograsz, ta karta 960 uciągnie nawet w natywnej rozdzielczości Wiedźmina 3 a jak się domyślasz to jest tytuł który zarzyna większość sprzętów. Jedyne co mi się nie podoba w tym modelu to brak zmiany koloru podświetlenia. Ten czerwony trochę mi się już znudził i szkoda, ze nie można zmienić koloru np. na niebieski. Nie wiem czy widziałeś tego lapka na żywo ale możesz zapytać w tym sklepie czy Ci go odpalą na testy, zazwyczaj nie ma problemu więc polecam sprawdzić samemu przed zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi