Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
LordTrembos

Photoshop Zwalnia

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno dokonałem format kompa, bo trochę się śmieci zebrało. Niestety po instalce windowsa 7 64 bit, i sterowników pobieram Photoshop'a CC z strony Adobe ( próbna wersja ) i działa bardzo wolno. Brushe opóźniają się i włącza się długo. Mam dysk SSD, a więc powinno działać szybko.

Poprzednio miałem Flash'a i Illustrator'a, i działały płynnie. Kiedyś miałem próbkę Photoshopa CS6, i też było super płynne. Sprawdzałem jak z grami (Origin, Battlefield 3 ) i działało jak powinno.

Proszę o pomoc zab.gif Planuję kupić sobie ten program a tu takie coś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyłącz wszystkie programy w tle i sprawdź czy nadal zwalnia, może coś blokuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyłącz wszystkie programy w tle i sprawdź czy nadal zwalnia, może coś blokuje

Zrobiłem jak pisałeś. Dalej nie działa dobrze. Dodatkowo, pobrałem Sai Tool'a z strony twórcy ( próbna wersja na miesiąc ). Też źle działa.

Może coś nie tak z moim dyskiem SSD, ale gry działają dobrze. Jakby co, moja karta to MSI R9 270 2GB i Intel i5-4460 3.2GHz. Dalej siedzę i kumam co z tym fantem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może w ustawieniach zwiększ photoshopowi wykorzystanie pamięci ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dalej się tnie. Postawiłbym, że coś z moim dyskiem SSD nie tak ale gry działają dobrze : / Przez cały czas tylko dysponowałem tym dyskiem. Może sobie kupię jakiś HDD, i tam wgram te programy graficzne. Wtedy może coś to mi da ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz mam inny problem. Gry takie jak Skyrim czy MGS:Ground Zeroes nie odpalają po zainstalowaniu na steam'a. Instaluję nowe sterowniki do mojego r9 270 ale dalej nie działają. Co mam robic. Znowu format ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi