Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Mike_JL

Laptop do 2500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pod koniec tego miesiąca chciałbym kupić laptop. Maksymalny budżet to 2500-2600 zł. Sprzęt koniecznie z windowsem i być może matrycą Full HD, choć nie wiem czy jest ona konieczna, aby wyświetlać i edytować filmy w 1920x1080.

Laptop będzie mi służył głównie do amatorskiej obróbki foto oraz wideo 1080p, ale także i sporadycznego grania w mało wymagające gry. Lekki retusz zdjęć z wyjazdów i przeważnie darmowe gry na Steam.

Przeglądam codziennie oferty sklepów i już nie mam pojęcia co mógłbym wybrać...

Edytowane przez Mike_JL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej iść do sklepu i zapytać kogoś z obsługi z danego stoiska. W większości dużych marketów jest fachowa obsługa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na przykład w Euro. Ostatnio doradzali mi jakiego laptopa kupić ( w tym samym budżecie co Twój). W końcu zdecydowałem się na ten laptop:

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dell-inspiron-15-5558-i5-5200u-8gb-1tb-gf920m-w10-srebrny.bhtml

Jestem bardzo zadowolony, Dobra cena a:

aluminowa obudowa

i5

ge force 920m

8 GB ram

1000 GB dysk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z FULL HD w tej cenie z windowsem najlepszy będzie

Acer E5-571G i5-5200U/8GB/1000/DVD-RW/Win8 GF840M FHD >KLIK<

Matowa matryca, laptop jest niezle wykonany, posiada mocna akumulator nawet do ponad 7h działania na wifi, dobra kultura pracy, nie jest głosny ani sie nie przegrzewa.

Edytowane przez Gajwer
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojdz do Euro i AGD - fachowo doradzą, cena moze byc wyzsza niz w MediaMakrt(dla idiotów), ale mają jako jedyni sprzęt klasy A :)

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak fachow w supermarkecie napewno ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym postawiła na ASUSA

Tutaj jest np. taki laptop ASUS R540LA-XX020T 15,6" i3-4005U 4GB DDR3 1TB Win10 Black http://www.vobis.pl/...t-2-149268.html

Cena rewelacyjna no i z pewnego źródła. Sklepy Vobis zazwyczaj posiadają rewelacyjną ofertę na tego typu sprzęty. Warto sobie sprawdzić ich ofertę smile.png

Edytowane przez alsa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na przyzwoity sprzęt tylko wszystko zależy do czego ma służyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co myślicie o Lenovo IdeaPad Z51-70 15,6", Core i3 2,0GHz, 4GB RAM, 1000GB HDD + 8GB SSD (80K6014FPB)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi