Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
litek

Gdzie kupić ubezpieczenie OC

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrego ubezpiecznia Oc.

Proszę tylko o konkretne propozycje.

Samochód 5 letni z 1,6 litrowym silnikiem, ja mam prawo jazdy od 8 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej jest kierować się porównaniem poszczególnych firm ubezpieczeniowych oraz wybrać tam gdzie jest najtaniej. Nie musisz chodzić do biur agentów stacjonarnie. W sieci są strony, na ktorych możesz wpisać dane samochodu oraz powinna pojawić Ci się taka właśnie kalkulacja. Zerknij sobie tutaj:

https://superpolisa.pl/

 

Jakiś czas temu sam korzystałem z tej strony. Jest to wygodne porównanie, będziesz wiedział gdzie wykupić takie ubezpieczenie. Polecam większe firmy takie jak na przykład PZU czy Compensa. Nie robią nigdy problemów z ewentualną wypłatą odszkodowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Co do ubezpieczenia auta to ja polecam tą https://beesafe.pl/ firmę w której mój mąż ma wykupione ac i oc. Warunki dali fajne, ceny mają dobre, można sobie wykupić dodatkowe usługi na życzenie. Zobaczcie jaką mają ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A ja korzystałam przy zakupie ubezpieczenie dla auta z kalkulatora, tutaj http://kompleksowaochrona.pl/ macie jeden z lepszych który pokaże wam wiele ofert i wybierzecie dla siebie najodpowiedniejszą. To wygodne bo nie trzeba przeglądać stron wszystkich ubezpieczycieli, wszystko macie w jednym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...