Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
luter

Nowy komputer 7000 zl z monitorem .

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam porady jaki komputer kupić , do rederingu , grafiki , gier , filmów z monitorem . Dostałem taką propozycję w salonie komputerowym :

 

-Płyta główna Asus Z97-P Z97 DualDDR3-1600, SATA3, RAID, HDMI, DVI, D-Sub, DP, ATX - (Z97-P)

-Pamięć G.Skill RipjawsX DDR3 2x4GB 2133MHz CL9 (F3-17000CL9D-8GBXM)

-Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)

-Dysk SSD Transcend 370 128GB SATA III 6Gb/s MLC (Premium) (TS128GSSD370)

-Zasilacz SilentiumPC Vero L1 500W 80Plus 2 lata Door-to-Door - VL1-500

-Chłodzenie CPU SilentiumPC Fera 2 HE1224 (SPC094)

-Napęd LG GH24NSB0 RBBB black bulk SATA (bez softu) GH24NSB0RBBB

-Obudowa PHANTEKS Enthoo Pro Czarny (PH-ES614PC_BK)

- Procesor Intel Core i7-4790K, socket LGA1150, 64bit, do 4.4 GHz, 88W, cache 8MB, BOX (BX80646I74790K) - Devil's Canyon

-Karta graficzna Asus Radeon R9 390X 8GB DDR5 PX (512 Bit), 2DVI/HMDI/DP (R9390X-DC2-8GD5)

 

A jaki monitor to jeszcze nie wiem ale coś solidnego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kręcenia nie ten procesor i karta. Zamieniłbym kartę na porządną GTX 980 pozwalającą na podkręcanie, 8 GB DDR5 i tak jest zbyteczne.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę nie zamierzam podkręcać procesora może w przyszłości , laptop mam i potrzebny mi jest solidny komputer stacjonarny . Poczytałem na tronie asusa , że ta karta graficzna jest w razie czego pod OC a GTX 980 jest ciekawą alternatywą tylko budżet będę musiał zwiększyć ale to da się zrobić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer solidny , przyszłościowy do tego dobrym rozwiązaniem będzie monitor asusa VG278HE .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer solidny , przyszłościowy do tego dobrym rozwiązaniem będzie monitor asusa VG278HE .

Jak starczy mi kasy to kupię ten monitor , jest całkiem fajny :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę nie zamierzam podkręcać procesora może w przyszłości

Tutaj musi paść decyzja - tak albo nie? Bo jak nie to branie takiego zestawu nie ma sensu. Jeśli tak to trzeba co nie co przerobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wtym roku kupiłem sobie świetny Monitor Eizo Foris FS2434, niestety cena nie była niska, ale świetny jest ... szczególnie dla dla graczy, parametry ma również niesamowite, oprócz doskonałych parametrów wyświetlanego obrazu cechuje się wyjątkowo wąskimi ramkami mierzącymi zaledwie 6 mm, co zwiększa komfort oglądania dzięki czemu znacznie łatwiej utworzyć stanowisko kilkoekranowe. Technologia Smart Insight poprawia czytelność obrazu w ciemniejszych obszarach ekranu. Naprawdę polecam wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w salonie komputerowym i obejrzałem tego asusa VG278HE , spodobał Mi się i chyba go kupię smile.png .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...