Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
kravczyk11

Wybór nowych lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) Czy macie jakieś sprawdzone sklepy z lampami? Co powiecie np. o tej ofercie Lampy.pl? Mają oni dobrą ofertę?

  • Downvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam , Ja kupuje lampy w tym tym sklepie internetowym lampa-lampy.pl - mają bardzo duży wybór róznych oryginalnych lamp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie chodzi o oryginalne tylko żeby ładnie wyglądały :D Ja zawsze zamawiam na allegro, bo dobre ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ten który podałeś jest ok jak najbardziej. Mają spory wybór i dobre ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mam dwie z tego sklepu który podałeś. Ceny mają dobre a szukasz czegoś nowoczesnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Oferta fajna tylko do czego potrzebujesz tych lamp. Ja wypatrzyłem do sypialni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A ja szukam czegoś właśnie w bardziej takim "starym" stylu co by pasowało do antyków, co myślicie o takich lampach: dragonfly24.com.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.08.2015 o 10:55, kravczyk11 napisał:

Hej smile.png Czy macie jakieś sprawdzone sklepy z lampami? Co powiecie np. o tej ofercie lampy.pl? Mają oni dobrą ofertę?

 

Nie ma czegoś takiego jak sprawdzone lampy. Udaj sie do sklepu,a tam wybierzesz taką,której parametry Ci będą odpowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Moja żona ostatnio zamówiła sobie taką lampę do salonu. Salon mamy łączony z klatką schodową i muszę przyznać, że wygląda to mega. 800 zł niby drogo, ale jest tam 5 sztuk lampek. Fajnie to wygląda, a w dodatku można to splątać, albo porozwieszać szerzej.

Co do ulubionych sklepów z lampami to raczej takich nie ma bo lampy kupuje się raz na 15 lat wg mnie ;)

Edytowane przez warzywkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W ubiegłym roku zrezygnowałem z lamp wiszących na rzecz nowoczesnych oczek sufitowych które kupiłem w  https://kanluxforhome.pl  , lampę wiszącą zostawiłem jedynie w jadalni.  Ich wzornictwo przekonało mnie że tego typu oświetlenie pasuje nie tylko do łazienki, zresztą zobaczcie sami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

U mnie czy zapalic wiszaca czy podłogowa to zależnosci od nastroju i w sumie od tego co robie w danym momencie. Bo jednak jak pracuje to musze miec mocne swiatło i wtedy pada na wiszaca, a jak czytam w fotelu to uzywam tej z salonów agata na długim łukowatym ramieniu  https://www.agatameble.pl/oswietlenie/lampy-podlogowe/lampa-podlogowa-vision-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W sumie niezależnie od stylu lampy najbardziej opłaca się chyba postawić na lampy LED. Żadna inna technologia nie pozwoli nam tyle zaoszczędzić dając jednocześnie mocne światło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...