Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Madej20

Materac do sypialni

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz gdzieś w okolicy sklep IKEA, to polecam Ci materace właśnie z tego sklepu. Powiem Ci, że wybór mają pod tym względem ogromny. I to zarówno pod względem wielkości materaców, ich rodzajów czy ceny. My mamy takie materace już kilka lat i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, bo praktycznie wcale się nie zużywają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A zagladaliscie do salonu agata? my ostatnio z glupoty w sumie trafilismy tam z mezem swietny materac na wyprzedazy :) Moze warto bedzie sie wybrac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A słyszeliście coś na temat materacy z serii Viscotherapy firmy Art Medic? Słyszałem już niejednokrotnie o tym, że są to jedne z najlepszych materacy, a wszystko dzięki swoim zdrowotnym właściwościom. Podobno poprawiają krążenie, pozytywnie wpływają na układ mięśniowo- szkieletowy itp. Czy ktoś z Was ma taki materac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sama też nie wiem jaki materac wziąć, wymiary mam ale nie wiem czy piankowy czy sprężynowy, czytałam też że silikonowe są dobre. Tutaj https://studiomaterace.pl/materac-160x200 mają duży wybór materacy, czytałam dobre opinie o tym producencie więc zamówię u nich. Teraz tylko zadecydować który, pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to zawsze jest dylemat a imwiekszy wybor tym czlowiek zaczyna sie gubic. Tak czy inaczej najlepiej jest podjechac do salonów agata i popytac sprzedawce. Na miejscu pomagaja dobrac materac do potrzeb konkretnych osob, bo wiadomo ze jednemu lepiej sie bedzie spalo na sprezynowym twardszym materacu, a kto inny musi miec piankowy albo lateksowy bo jest alergikiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybierając materac do sypialni warto zastanowić się nad materacem lateksowym, antyalergicznym. Takie materaca są teraz popularne. W sklepie stacjonarnym widziałam materac od https://materacyk.pl/ i mi się spodobał, był wygodny, chyba się na niego zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...