Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
pietrasik

Tablet Graficzny

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio Interesuje się grafiką :) jaki byście mi sprzęt polecili i :) w rozsądnej cenie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie bardzo dobre tablety graficzne robi Wacom. Ale będzie prościej jak podasz kwotę do jakiej możesz szaleć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pewno nie polecam kupować tanich tabletów graficznych takich marek jak na przykład Pentagram. Miałem, bardzo zła czułość i niestety ale musiałem oddać swojemu dziecku bo nie dało się na tym nic zrobić. Zerknij sobie na ten model:

Tutaj masz w miarę niedrogi ale za to porządny tablet marki Wacom:

http://www.skapiec.pl/site/cat/70/comp/7947409

Najlepsza jakosć w ekonomicznej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co konkretnie chcesz na nim robić? Z najtańszych (150zł) masz np. Genius MousePen i608x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pewno nie polecam kupować tanich tabletów graficznych takich marek jak na przykład Pentagram. Miałem, bardzo zła czułość i niestety ale musiałem oddać swojemu dziecku bo nie dało się na tym nic zrobić.

 

Mam podobne odczucia, zdecydowanie nie polecam. Wacom myślę, że jest dobrym wyborem. Sama nie posiadam, ale ostatnio chwilę "bawiłam" się nim u znajomej i sprawiał dobre wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem problem kiedyś z Pentagramem, więc również nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z wyborem odpowiedniego sprzętu. Ma to być prezent dla uczennicy z technikum o profili graficznym. Nie chcę jej wypytywać o parametry, jakie powinien mieć laptop dla niej, bo sprawa z prezentem się wyda. Dlatego podpinam się pod pytanie o dobry sprzęt z opcją do stosowania grafiki na poziomie dobrze zorientowanego nastolatka. Co ewentualnie dokupić i na co zwracać uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...