Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
sequndos

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro 30 stycznia polska premiera gry Dying Light - rodzdima produkcja od Techlandu. Połączenie survival horroru i FPP. Jakie są wasze oczekiwania, obawy i przewidywania co do tego tytułu?

Na gameplayach gra prezentuje się zachęcająco - gameplay

Trailer premierowy -

A dla prawdziwych fanów tych klimatów stworzono forum - http://dyinglightgame.com/

Osobiście jestem ciekaw co ciekawego chcą nam zaoferować. W szczególności co do różnorodności questów i systemu walki (ilość opcji uśmiercania zombie).

Krótki Opis - Dying Light to pierwszoosobowy survival horror spod ręki polskiego studia Techland. Wcielamy się w nim w rolę jednej z osób ocalałych z epidemii nękającej metropolie, za wszelką cenę próbując przetrwać w świecie opanowanym przez zombie.

Fabuła. W Dying Light wcielamy się w rolę wybranego z czterech bohaterów, którzy próbują przetrwać w metropolii opanowanej przez zombie. Wzorem filmu "Jestem legendą" rozgrywka jest podzielona na cykliczne pory dnia (kiedy ulice są wolna od zombie) i nocy (gdy zombie atakują z całą siłą). Główny wątek fabularny, polegający na ewakuacji, zostaje rozbudowany przez opcjonalne zadania poboczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze nie grałem, brak czasu - ale w dalszej lub bliższej przyszłości chętnie usiądę do tego tytułu, tematyka jak najbardziej mi odpowiada, tryb gry podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi