Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Gieniu

Jaki hosting dla Joomla

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie strona nie będzie duża-góra kilkadziesiąt podstron,ruch na razie niewielki, jaki hosting będzie najlepszy dla Joomla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli strona będzie naprawdę mała to kup najtańszy hosting za 10 zł na allegro. Z tego co widzę to wszystkie spełniają wymagania joomli ale przed zakupem jeszcze się upewnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to sobie go przetestuj. Na cal.pl masz możliwość przetestowania hostingu przez siedem dni. Myślę, że warto skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto na hekko, to za 7 dych, mam to samo. 100 Gb transferu i domena PL w cenie. Spróbuj znaleźć coś sensowniejszego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć dlaczego dokładnie ich polecasz? Bo z tego co piszesz to zupełnie nic nie wynika.

Powody konkretne? Ta strona ze stopki nie jest u nich - a cena serwera jest wyższa niż rynkowa. Zatem za co ich cenisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam serwis na joomli w ovh, działa stabilnie, bez problemów, a cenowo bardzo przystępnie (vps bezkonkurencyjnie)

 

http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-ii-stopnia/filologia-angielska-lingwistyka-stosowana/komunikacja-miedzykulturowa-w-biznesie

Edytowane przez klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal mam kody rabatowe na Forehost, gdyby ktoś chciał. Na spokojnie postawicie u nich nawet kilka takich stronek, a całość będzie śmigać.

Dobry support, niskie ceny, panel zarządzania do wyboru. Najlepiej po prostu samodzielnie przetestować usługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joomla nie jest wymagająca więc większość hostingów powinna sobie dać radę, mam nawet kilka stron na Joomla hostuje je w Cal.pl wszystko śmiga tak jak powinno, hosting stabilny praktycznie wcale nie miałem problemów, ceny także przystępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu jedziecie z tym cal? Ile można? I domeny i serwer macie znacznie taniej w Hekko. Porządny serwer, szybki, taki który nie sprawia problemów, a na jednym koncie stawia się wiele serwisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież przedłużenie domeny w tym serwisie kosztuje ponad 100 zł. Możesz wyjaśnić kto o zdrowych zmysłach będzie zainteresowany postawieniem tam czegokolwiek? Bo szczerze mówiąc to ja nie znam kogoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - po co przeplacac, jak mozna miec cos o wiele taniej? Ja osobiscie korzystam z oferty firmy http://www.ddr.pl i bardzo sobie ich chwale. Najtansza opcja u nich to 49zl/rok - przy przedluzaniu dostaje sie dodatkowe znizki. Mozecie sprawdzic - darmowe konto testowe na 14 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaci się po to, aby mieć wartościowy serwer - nie anonimowy. Pokaż swoje strony to zobaczymy jak bardzo korzystasz z ich usług ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania naszych usług w 14 dni bez żadnych konsekwencji. Oferowane pakiety można już kupić za 50% ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wklejaj tego samego wszędzie, konkretnie napisz na temat. Ktokolwiek z forum ma u nich konto i pochwali się serwisami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a korzystal moze ktos z Was z oferty https://www.sprintdatacenter.pl/hosting ? Wydaje mi sie dosc dobra i profesjonalna. Przegladalem ich strone i nie jest to jakas firma 'krzak' w piwnicy, ale porzadna firma z konkretna serwerownia i mozliwosciami hostingowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie korzystał. I nie bardzo rozumiem dlaczego skoro sam również nigdy nie korzystałeś, to zabierasz się za jej ocenianie.

Może najpierw cokolwiek tam postaw, a dopiero później zabierz się za oceny? Tak będzie znacznie wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pokażesz jakiś swój serwis, który tam masz?

Cenowo tak sobie. A jakościowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowych firm hostingowych lepiej unikać (z jakością bywa u nich różnie), najlepiej poszukać hostingu wśród firm działających na rynku od dłuższego czasu. Hosting od https://www.cal.pl powinien się nadać - pojemność serwerów jest wystarczająca, transfer miesięczny nielimitowany, a domena jest gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale brak limitu transferu nic nie daje. Co ci po tym, skoro ograniczenia masz na dziesiątki innych parametrów?

Cenowo jest podobnie, chociaż jeśli wykorzystasz kody rabatowe, to można już z tymi kosztami mocno poszaleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...