Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Kamilkos

Jakie darmowe gry na tablet?

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakieś fajne gierki (najlepiej darmowe) na tablety z Androidem (wrzucajcie też pod iOS może się komuś to przyda). Tylko nie wrzucajcie byle czego tylko naprawdę fajne pozycje w które warto pograć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio gram w fajną darmową gierkę Vector. Ogólnie to taka trochę zręcznościówka z uciekaniem przed strażnikiem. Ma fajną wprowadzającą historię w stylu roku 1984 Orwella i jak dla mnie bardzo przyjemnie się w nią gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej masz kilka fajnych darmowych gierek:

Cut the Rope - gra zręcznościowo-logiczna. O ile przejście 20-30 pierszych leveli nie stanowi większego problemu o tyle później zaczynają się schody. Aby zrozumieć fenomen tej gry trzeba ją zainstalować.

Angry Birds Go - kolejne wydanie wkurzonnych ptaków. Gra kultowa, chyba nikomu nie trzeba jej prezentować;

High Noon 2 – to jest mocna gra, polecam dla tych ktrzy lubią klimaty związane z Dzikim Zachodem, strzelaninami itd :)

Iron Fist Boxing – przyzwoita bijatyka w której nie bijesz się tylko przy użyciu rąk.

Po więcej propozycji zajrzyj pod tego linka http://yourapps.info/gry-na-tablet - znajdiesz tam sporo recenzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem uzalezniony od Into the Dead, mam ja na iOSie, ale z tego co widziałem można ją znelazc na google play na anrdoida też. Musimy sie przedzierać przez morza zombiaków wykonując misje i zadania. Gierka jest prosta i przez to mega grywalna. Odgłosy zombiaków też są niczego sobie. Kiedys się zawiesiłem i odpaliłem gierkę w metrze na pelnych glosnikach... miny ludzi były bezcenne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...