Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Vogan

Stały rabat na hosting dla użytkowników forum PC Centre

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowaliśmy obniżkę dla wszystkich użytkowników forum PC Centre. Rabat w wysokości 20% obejmuje wszystkie konta hostingowe w Group5 i Altblue. Aby skorzystać z promocji, wystarczy podczas składania zamówienia wpisać kod rabatowy:

pccentre2014

Kwota zamówienia zostanie obniżona o 20%. Obniżka dotyczy ceny aktywacji hostingu i odnowienia w kolejnych okresach abonamentowych. Zapraszamy do korzystania z promocji :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla chętnych mam rabat na hosting Firehost. Aż 25%. W sumie hosting i tak jest bardzo tani, ale skoro można jeszcze taniej, to czemu nie?

A usługa jest pewna - korzystam od 3 lat. Wszystko jest w najlepszym porządku - jakościowo i stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mniej domyślnych - vogan daje ten rabat wszystkim forom w polskim internecie, bo chyba jeszcze nie było serwisu, gdzie bym go nie widział.

Tak więc w jakimkolwiek stopniu nie czujcie się wyróżnieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytały dwie osoby, ale nie odpisały, wrzucam zatem kody:F40OKJN4W4, F6QSZW80IV, OSGO4G29F8, QYJ3ZE7D50

Przypominam - to 25% rabatu ma firehost.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś chce to mam kody rabatowe na hosting w Hekko - nie będę mógł ich wykorzystać bo i tak przy każdym przedłużeniu o rok, naliczają mi rabat.

Piszcie na PM - mogę się podzielić, zawsze parę złotych do przodu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

POłowa dodanych przeze mnie kodów na Firehost jeszcze jest aktywna, więc dalej można skorzystać ze zniżki.

Postawiłem kolejne serwisy na tym samym koncie. Jak dotychczas nic złego się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam wolne kody - piszcie. Teraz hekko odpaliło jeszcze jedną promocję, tj. za przeniesienie się z innego serwera dają pół roku za darmo i sami przenoszą pliki - z tym jeszcze w PL się nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi