Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Rekomendowane odpowiedzi

Od 3 lat prowadzę firmę w branży IT/reklamy internetowej. Interesuje mnie wymiana zleceń, reklama i współpraca z firmami IT nastawionymi na konkretne cele.

Szczególnie zależy mi na doświadczonych freelancerach, czy agencjach interaktywnych. Potrzebuję pomocy przy wtyczkach, cięciach layoutów, pisaniu aplikacji, wykonywaniu grafiki.

Jeśli jesteś zainteresowany i konkretny: www.biznesmultimedia.pl

 

Grafik/programista pacowity, odpowiedzialny, co odbiera telefony i używa Skype. Zlecenia mają iść szybko i konkretnie! Normalny człowiek co można się z nim dogadać i ma coś do powiedzenia. Współpraca na długie lata. Perspektywa pracy przy grach i apliakcjach oraz większych stronach www.

 

Tylko rozsądne osoby, które podchodzą do pracy z pasją i wykonują zadania bez zbędnego gadania.

 

* Program partnerski = 30% od każdego zrealizowanego zamówienia (od kilkuset zł za jedno, do kilku tysięcy). Wymagam tworzenia stron czy reklama na standardzie firmy. Oceniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze żeby ten grafik której znajdziesz wiedział ile tekstu powinno się znaleźć na takich grafikach reklamowych. Tutaj https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/social-ads-ile-tekstu-powinny-miec-posty-i-grafiki-reklamowe masz na ten temat artykuł który na pewno ci pomoże z tą wiedzą. Piszą też o postach w social mediach co też jest ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...