Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
kondzikwps

problem z dzwiekiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z dzwiekiem w swoim laptopie (simens amilo pi 1505) na windows xp dzwiek byl, ale jakis czas temu wyskoczyl mi bład z plikiem systemowym jako że malo z niego kozystalem to laptop lezał tak ze 2 miesiace, gdy postanowilem wgrac i zmienic mu system na windows 7 (system xp nie wykrywal mi dysku) mam problem z dzwiekiem na glosnikach, gdy podłącze słuchawki dzwiek jest, ale nic pozatym.

Probowałem roznych kombinacji i nie mam juz pomysłow, nie wiem czy to wina sterownikow czy moze cos stalo mi sie z głosnikami moze ktos miał juz taki problem i wie co trzeba zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdę powiedziawszy nie mam pojęcia co może być nie tak. Jeśli na słuchawkach dźwięk jest, to teoretycznie sterowniki są OK. Aby jednak się upewnić, musiałbyś najpierw przeinstalować system.

XP z pewnością da się na tym laptopie zainstalować. Dysk nie był wykrywany dlatego, że na Twojej płycie z Windowsem nie było odpowiednich sterowników do interfejsu SATA i wcześniej trzeba dograć do systemu odpowiednie sterowniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodam ze teraz w wejsciu słuchawkowym pali mi sie czerwona dioda, nigdy wczesniej tego nie było, bądz nie zwrociłem uwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem taki problem, na szczęście pomogły mi informacje na stronie koparki, tam jest wszytsło ładnie opisane technicznie odnośnie jak ogólnie funkcjonują urządzenia elektryczne, może pomysł nietypowy, ale za to jest wiele ciekawych informacji.

Edytowane przez kowal17

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi