Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Rufin85

7970 Vapor x 3 GB Suszarko-Grzalka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,kupilem wyzej wymieniona karte,czytalem duzo roznych opinii na jej temat,ktore byly w wiekszosci pozytywne.Tymczasem moj egzemplarz jest dosc glosny co jeszcze idzie przebolec,bo gram na sluchawkach choc nie powiem ze mnie to nie wkurza.Jednakze wiekszym zmartwieniem sa temperatury,w furmarku potrafi osiagnac nawet 75 stopni na stockowych zegarach!Niektorzy posiadacze tej karty pisza ze maja max 65 stopni ze sa jest cichutka.Wiec zanim zaczne ja reklamowac chcialbym dowidziec sie czy mozliwe jest ze za wysoka temp. odpowiada slaby przewiew obudowy (nie mam jeszcze wiatrakow na gorze)choc nie wydaje mi sie,wczesniej mialem 7870 i na zegarach 1200/1450 miala max 70 stopni.Jak myslicie trafilem wadliwy egzemplarz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cyrkulacja powietrza w obudowie skutecznie obniży temperatury. Dodatkowo - każda karta jest inna, grzeje się mniej lub bardziej. Nie przyjmą Ci ją na gwarancję, bo nie ma żadnej usterki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie - jaką masz obudowę? Może problemem nie jest karta, lecz słaby przepływ powietrza w obudowie, przez co wewnątrz komputera panuje wysoka temperatura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi