Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
MCseba5

Karta Graficzna pod płytę główną ASUS - M4A785TD-M EVO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar kupic Kartę graficzną GeForce GTX 560/570

I teraz mam pytanie.

1.Czy takie karty będą działały na mojej płycie głównej ASUS - M4A785TD-M EVO ???

2. Mój zasilacz ma 400W. wiem że muszę go wymienić. Ale na jaki? (cena 200-250zł)

Mój sprzęt:

AMD Athlon II 3x 455 3.2GHz

2GB ram ( zmieniam na 4GB )

Edytowane przez MCseba5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Athlon będzie Ci strasznie ograniczał te karty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

<p>Witam,

Zestaw będzie działać. Właśnie przetestowałem ASUS - M4A785TD-V EVO z ASUS GTX570. Jak widać na teście 3D Mark Vantage działa i masz cyferki by porównać sobie co zyskasz ponad obecne zestawienie. Płyta ma jedną kość 8GB DDR3 1600Mhz i jak widać CPU Athlon II 260 (niestety nie mam 3 rdzeniowych Athlonów).

http://www.asustek.p... evo gtx570.PNG

Zasilacz który był tu używany to Chieftek BPS-850C. Troche ponad wymagania zestawu ale zasilacz to jedna z tych rzeczy na której nie oszczędzasz w komputerze.

Jak masz jeszcze jakieś pytania lub konfiguracje które byś chciał przetestować to wyślij mi PM lub napisz tutaj. W miare dostępnosci części postaram się pomóc. Lepiej bym przetestował to tutaj i opublikował rezultaty niż testować samemu ryzykując stracone pieniądze i czas.

Edit:

www.asustek.pl/m4a785td-v%20evo%20gtx570%20phenom%20810.PNG

Zrobiłem test na mocniejszym CPU Phenom II x4 810, wydaje mi sie że cyferki w 3D Mark mówią same za siebie jesli chodzi o wydajność karty przy innym CPU.

Edytowane przez Pawel wsparcie ASUS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi