Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
deutro

zcinanie się filmow na yt procesor 100%

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

polegam juz po prostu wzgledem mojego problemu . przeryte google i moje pomysly na temat tego o czym wlasnie teraz powiem:

Mianowicie mam problem z procesorem tzn. ogladajac filmy na yt .. procesor rosnie do 100% ..po formacie takze nic nie dal.

kombinowalem z ... javą, flashem, kodekami, sterownikami grafiki.... a takze z ramami czy czasem nie sa nadpalone... sprawdzalem temperature procesora dysku...wszystko wydaje sie ok reasumujac do podstawowych parametrów.... prog. w autostarcie wylaczalem..procesy takze w menadzeze....nic nic nic!:(

problem ten objawia sie szczegolnie na filmach z strony You Tube... czasem takze sie zdarzy (sporadycznie) iz zatnie sie podczas ogladania na zwyklym odtwarzaczu nie korzystajac z internetu ..typu: media player classic...

System:

Windows 7 32bity Ultimate

Procesor:

AMD athlon 64 Processor 3200+ 2.01 GHz

Ram 2 GB

karta Graficzna: GeForce 8600 Gts

Dysk : 160Gb

kodeki jakie posiadam :

K-Lite pack 9.6.5 (full)

Sterowniki grafiki:

Nvidia (dobrane ze strony producenta wedlug specyfikacji karty-aktualizow

z gory dzieki za pomoc... mam nadzieje ze owa bedzie...bo rece rozkladam. pozdrawiam

zalacznik temperatury podzespolow a takze procesow.

i temperatury podczas ogladania filmu na yt

post-13678-0-11715300-1357134487_thumb.jpg

post-13678-0-88223600-1357134636_thumb.jpg

post-13678-0-44539300-1357134643_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Screen z menadżera urządzeń. Czy pozostałe sterowniki są poprawnie zainstalowane?

2. Czy system zaktualizowany?

3. Jaki proces konkretnie wykorzystuje procesor w 100% w przypadku filmów we flash zapewne jest to plugin Flasha i/lub ew. Firefox, a co to jest w przypadku zwykłego odtwarzacza? Czy próbowałeś odtwarzać filmy na youtube w innej przeglądarce choćby w IE?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pozostale sterowniki sprawdzajac w menadrzeze sa ok. bez bledu. system zaaktualizowany... (wrecz doczytalem gdzies ze niektore aktualizacje zamiast pomagac w stabilnosci sys. kieruja go ku zachwianiu, nie mam takiej aktualizacji ktora moze tak robic sprawdzalem)

probowalem odtwarzac filmy w IE... to samo...100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi