Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do was z prośbą o pomoc. Chcę sprzedać stare części do PC tylko nie wiem ile są warte i które sprzedać. (lepsze chcę sobie zostawić).

Mam do sprzedania:

Płyta główna: ASUS p5kpl-am lub Gygabyte GA-73PVM-S2H (6letnia)

Procesor: 2 proce Intel Pentinum Dual Core E2200 2x2.20GHz (myślę, że za 70zł by poszedł)

RAM: 2Gb Kingstone DDR3 i 2Gb Samsung DDR2

Zasilacz: Mustang 450W oraz Feel Modecom 350ATX (wieku nie zanam, Mustang ma natomiast 8lat i mam zamiar pozbyć się obu zasilaczy)

Lepsze części "pójdą do rodziny", gorsze chcę sprzedać (np. koledze).

Proszę o w miarę rzetelną wycenę, bo nie chcę kumpla robić w konia, no chyba, że się nie zgodzi to komuś wcisnąć jeszcze drożej na gumtree.pl biggrin.png

Edytowane przez Ivan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, to jeżeli nikt nie jest wstanie mi pomóc z wyceną to mam inną prośbę. Mianowicie, czy ktoś mógł by mi powiedzieć które z w/w części są lepsze, które gorsze?

Byłbym niezmiernie zobowiązany zobowiązanyhappy.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej co do cen prześledź allezło.

Co do zasilaczy to Mustang to samo zło. lepszy będzie Modecom.

Co do płyt to chyba coś pomyliłeś symbol AS(S)usa. GB nie wydaje się złą płytą, a ma sporo wejść/wyjść na panelu I/O,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten giguś nie jest zły, bo to na nim jest proc na którym grałem w GTA IV biggrin.png i do tego mam kartę Gigusia R 4850 512Mb (taki komplet). Tylko nie wiem która będzie lepsza, do grania przy wsółpracy z w/w kartą (taką jak mam napisane na szaro poniżej). Tamtej ASUS'a wogóle nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy przy podłączaniu nowej płyty głównej do starego dysku HDD muszę robić reinstal systemu? (a podłączać będę jutro) Nie chciałbym tracić wszystkich danych, ponieważ mam na nim takie gry jak World Of Tanks i Battelfiled Play 4 Free i nie mam mozliwości ściągnięcia ich sobie po ewentualnym reinstalu. (obie gry ważą po 4Gb, a ja mam limit miesięczny w złodziejskim T-Mobile do 7Gb). I czy przy ew. reinstalce muszę robić format, tracić wszystkie dane czy da się zainstalować jakoś system bez utraty tego wszystkiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi