Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
michalx987

jakie gry na netbooka

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko i wyłącznie stare tytuły, nic zaawansowanego graficznie. O nowościach możesz zapomnieć.

Ja poleciłbym klasyki minionej dekady, jak The Sims, Worms World Party czy wcześniejsze Age of Empires.Te tytuły będą funkcjonowały bez zarzutu. Możesz pokombinować z NFS Underground, GTA Vice City czy Call of Duty 2 - zapewne w niskich detalach będzie to jako tako śmigało.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko i wyłącznie stare tytuły, nic zaawansowanego graficznie. O nowościach możesz zapomnieć.

Ja poleciłbym klasyki minionej dekady, jak The Sims, Worms World Party czy wcześniejsze Age of Empires.Te tytuły będą funkcjonowały bez zarzutu. Możesz pokombinować z NFS Underground, GTA Vice City czy Call of Duty 2 - zapewne w niskich detalach będzie to jako tako śmigało.

Dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Age of Empires 2, Heroes 3, CS 1.6 oczywiście, ale też Unreal Tournament, Quake 3, Diablo 2 z dodatkiem Lord of Destruction, Starcraft ewentualnie jakieś przygodówki. Gry które wymieniłem (oprócz przygodówek) są stare ale troche nowsze tytuły w niskich detalach i ewentualnie rozdzielczościach powinny smigać:) Może sprawdź portal onlive?? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może nawet NFS MW na niskich detalach pójdzie. Sam mam netbooka asusa z 2GB ramu, ale jeszcze nie sprawdzałem czy cokolwiek na nim pójdzie. Używam go do działania na programach biurowych i mobilnego połączenia z internetem w terenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeca Ptaki, które są za około 29 zł powinny trybić. Poza tym to raczej saper, pasjans i jakieś niskobudżetowe tytuły z marketów z okazji typu od 1-9,99 zł;)

Angry.Birds.Seasons.v1.5.1.Cracked.GAME-ErES.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehehe głównie pasjans. Mam tego samego procka w Asusie muszelce i ciężko cokolwiek odpalić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz spróbować z ciut nowszymi grami,ale efektu raczej nie bedzie ponieważ grafika będzie się starsznie cięła. Polecam starsze gry,w tym też kultowego Gothica 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uuuu ja miałem swego czasu Samsunga n180 i poza starym Managerem piłkarskim i pasjansem nic nie mogłem odpalić;/. Więc pod gry jest potrzebne coś znacznie mocniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi