Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Aser

Cooler Master Elite 371

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś w końcu odebrałem Cooler Master'a Elite 371. Pudełko dość lekkie ok 5kg więc z łatwością wbiłem się z nim do pojazdu ;-). Na początek zacznę od starej obudowy I-BOX phoenix 373.

5ppen8.jpg

2v1rled.jpg

Nic dodać nic ując kompletny standard brak możliwości zainstalowania wentylatorów 12cm.

Teraz Cooler Master Elite 371 ;-)

20scf2v.jpg

2qn5hf8.jpg

1195xdz.jpg

Pierwsze co rzuca się w oczy to lekki zamęt w obudowie spowodowany plątaniną kabli, niestety po godzinnej walce z opaskami i "doginaniem/upychaniem" kabli nie dało się osiągnąć dobrego efektu. Nie będę wymagał od obudowy za 150zł cudów, ale całe szczęście na tym kończą się minusy. Blachy choć 0,5 mm są dość sztywne i całkiem przyzwoicie się prezentują. Zaskakuje ogrom dodatkowych otworów na extra wentylatory, jeden w standardzie (o dziwno bardzo cichy nawet na max obrotach 1100) plus opcjonalnie 6 miejsca na dodatkowe. Do obudowy zamówiłem jednego Zpehyr'a 12cm, ale po tym jak usłyszałem wichurę którą "napędza" odłączyłem go. Temp procesora spadła o 5-6 stopni karty graficznej o 1-2. Teraz czas by przetestować temp procka kilkoma programami, a następnie pomyśleć o jego konkretniejszym podkręceniu ;-). Generalnie jak za te pieniądze gorąco polecam Cooler Master'a Elite 371

Edytowane przez Aser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blachy to chyba mają 0,5 mm. 50 mm to byłby niezły hardkor - budę by trzeba wozić paleciakiem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak pomyliłem się ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...