Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Płaski Smak

Microsoft Kinect.

Rekomendowane odpowiedzi

Kinect- hucznie zapowiadana zabawka od Microsoftu sprzedaje się całkiem nieźle. Co o niej sądzicie ? Macie, graliście, zamierzacie zakupić ? Póki co lista dostępnych gier które obsługuje ten sensor ruchu jest mizerna. Twórcy jednak zapowiadają pokaźną ofensywę w której znajdą się bardzo ciekawe tytuły, w których zrobimy coś więcej niż tylko potańczymy czy zaopiekujemy się wirtualnym zwierzem. Pisajcie jakie jest Wasze zdanie czy też odczucie po bytowaniu z Kinectem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBoxa nie mam i nie kupię. M$ powinien skierować swoją uwagę w stronę PC-towców. Skoro i tak już shackowano Kinecta to przecież można to wykorzystać i wypuścić wersję dla PC. Przynajmniej by na tym zarobili. Inna sprawa, że sensor w Kinecie według wielu serwisów branżowych wcale taki fajny nie jest (chodzi głównie o opóźnienie) co wyklucza granie w jakieś ambitniejsze gry (nie oszukujmy się, Kinectimals czy Dance Central do takich produkcji nie należą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft powinien skupić się na rozwoju tej technologi dla Xboxa, nie zaś zajmować się powielaniem czegoś co wymaga dopracowania. Kinect dopiero raczkuje, jak powszechnie wiadomo z maszynki można "wydusić" o wiele więcej, samo opóźnienie również można wyeliminować. Opóźnienie w jakimkolwiek stopniu nie przekreśla sensora, a tym samym ambitnych produkcji które nota bene już powstają. Lista jest spora a cały rok 2011 będzie jednym wielkim testem dla tej technologii. Jako gracz oczywiście z pewnością będę śledził poczynania deweloperów i nie omieszkam spróbować zabawy z Kinectem, w dobie złożonych gier na tą maszynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością super zabawa z Kinect jest w grach sportowych. Chętnie zagrałbym w tenisa ziemnego. Być może w przyszłości zakupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kinect spoko, tylko zauważyłem że im ktoś grubszy tym gorzej łapie, hehe, nie chce tutaj nikogo obrazić, mój kinect tak ma poprostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...