Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Płaski Smak

Co z tymi grami ?

Rekomendowane odpowiedzi

Portal odwiedzam systematycznie od dłuższego okresu czasu, głównie interesuje mnie tematyka gier i różnorakiego sprzętu- tutaj mam owe zagadnienia w jednym miejscu. Jednak od kilku dłuższych miesięcy w tematyce gier panuje istna posucha. Garstka przeterminowanych nowinek co jakiś czas, praktycznie niezauważalna ilość nowych artykułów. W zasadzie testów nowych produkcji na komputery tudzież konsole można ze świeczką szukać. Piszę to jako niezadowolony odbiorca portalu, który wchodząc na stronę chce coś z niej wynieść a tak zwyczajnie nie jest. Sobie i reszcie czytelników życzę aby coś na tej płaszczyźnie uległo zmianie, miło będzie zobaczyć nowe zapowiedzi, recenzje czy aktualne newsy w formie czystej, systematycznej i rzemieślniczej otoczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram w 100% :angry: Niestety nie jest to takie proste. Może napiszę o Battlefield BC2 Vietnam, choć ze względu na (jak na tę chwilę) zbyt słabą konfigurację nie będę w stanie nagrać gameplaya (a to byłaby główna część recenzji). Zobaczymy jak się spiszą inni redaktorzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram w 100% :angry: Niestety nie jest to takie proste. Może napiszę o Battlefield BC2 Vietnam, choć ze względu na (jak na tę chwilę) zbyt słabą konfigurację nie będę w stanie nagrać gameplaya (a to byłaby główna część recenzji). Zobaczymy jak się spiszą inni redaktorzy.

Nie jest to takie proste? Cóż zatem takiego trudnego jest w tym zadaniu? Jeśli deklaruję się pracować w jakiejś redakcji, to staram się również wnieść tam coś od siebie, pokazać że jestem w tym dobry i obie strony tylko na tym zyskają. Podstawą jest zadowolony odbiorca portalu, trza pisać i tyle. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz, ja nie zajmuję się tym działem. Jestem "sprzętowcem", który ponadto interesuje się grami. To jest więc tylko hobby, któremu mogę przeznaczyć tyle czasu ile tylko uda mi się wygospodarować. Główny nacisk jest jednak kładziony przeze mnie na sprzęt. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też z chęcią dowiem się czy są jakieś nowe gry typu Batterfield? Nowości wychodzą co chwilę na rynek, lecz ciężko odnaleźć w nich jakieś perełki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi