Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
ramzzes

Jak płacić za gry?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy to dobre miejsce na taki temat, ale skoro chodzi o gry internetowe, to chyba tak:) a więc miałbym do was takie pytanie: od paru dobrych miesięcy dużo czasu spędzam na grach sieciowych, napoczątku zaczynałem od tych darmowych, ale z czasem mi się znudziły i zacząłem interesować się tymi odpłatnymi, zwlaszcza na steamie, może to głupie pytanie, ale tak się zastanawiam, czy jest jakaś różnica jeśli np. płace paysafe albo przez sms? Która metoda waszym zdaniem najbardziej się opłaca? Wprawdzie nie chodzi tu o jakieś wielkie kwoty, ale zawsze można przecież pare groszy zaoszczędzić.dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta pierwsza opcja jest lepsza. W SMS-ie jest przecież także opłata dla operatora, a nie sądzę, żeby z tego powodu ceny mogły być porównywalne. Inna sprawa, że klucze można kupić także na "popularnym serwisie aukcyjnym" na A :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez do tej pory zawsze placilem paysafe i wydawalo mi sie, ze to jednak najprostsza metoda, ale wolalem sie upewnic, zwlaszcza ze z innych metod do tej pory nie korzystalem a jesli chodzi o kase, to wole byc jednak ostroznym:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić kupon doładowujący konto?!? Coś jak paysafe, ale cała suma trafia na konto steamowe i nie trzeba płacić za żadne 2% prowizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę przez steama głównie, pudełkowych tytułów nie kupiłem już od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...