Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
smoooke

Jaką wybrać komórkę?

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zmienić dotychczasowego SE na Nokię. Może się sprzeniewierzam ale co tam :P nie szukam jakiegoś super wypasionego telefonu. wystarczy mi taki średniak w stawce. Ze względu na kolor i wygląd podoba mi się ta Nokia -> http://www.portone.pl/produkt/10561/telefon-nokia-3720-classic-zolty.html . Całkiem lekka, poręczna i miła dla oka. Co sądzicie? Warto ją zakupić? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wizualnie prezentuje się bardzo fajnie. Natomiast jeśli chodzi o funkcjonalność jest już nieco gorzej. Słabiutki aparat, brak 3G, gniazdo słuchawek microjack. Właściwie głównym atutem tego telefonu jest właśnie wygląd. Natomiast jeśli chodzi o resztę, to jest niewarta tej ceny.

Do czego najbardziej potrzebujesz telefonu? Muzyka? Multimedia? Gry?

Może spróbujesz czegoś z symbianem s60? Niektóre modele z wi-fi, GPSem i dobrym aparatem chodzą po niewysokich cenach, zbliżonych do tej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjrzyj się Nokii E50, E51, E52

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Nokii miałem do tej pory model 5230 i mówiąc szczeże nie byłem do końca zadowolony, bardzo krótko trzymała bateria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tanich Samsungów fajny jest Galaxy Mini, jest na Androidzie i przyjemnie sięz niego korzysta. Można go dostać na allegro, ale w miksie Heyah widziałem go za 1zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwa lata temu takich nie było ;)

Nie ma co ciągnąć tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...